Щутгартската готик метъл машина Pyogenesis пристига за концерт в София. Това ще се случи на 2 декември 2022 година от 19:00 часа в столичния клуб Mixtape5.
Немската метъл банда е създадена през 1991 година в Щутгард. Германските музиканти имат 9 издадени албума и хиляди концерти в цял свят. Музиката им е своеобразна смесица от различни течения в хеви метъла, сред които готик метъл, детметъл и алтернативен рок.
Билетите на цени от 20 лева са вече в продажба онлайн и в мрежите на Eventim.bg и Bilet.bg в цялата страна. Електронната версия на билетите не е необходимо да бъде отпечатана. Билетите може да бъдат сканирани директно от телефон, съобщават организаторите от BGTSC.
Цените на билетите са от 20 до 35 лева,като децата до 7 годишна възраст могат да влизат без билет.
Изисквания за допуск на малолетни и непълнолетни на страницата на клуба.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел