Президентът Илияна Йотова се срещна с музикантите от култовата хевиметъл група Iron Maiden.
"За мен беше удоволствие да приветствам в България музикантите от Iron Maiden. Впечатлена съм, че тези метъл легенди и титани на сцената са изключително земни хора.
Пожелавам им успех на концерта в София тази вечер и още дълги години на сцената!", написа Йотова във Фейсбук.
Iron Maiden празнува половин век тази вечер с концерт на Националния стадион „Васил Левски", част от двугодишното турне на британската група Run For Your Lives за юбилея, съобщават организаторите от Fest Team.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел