Всички листи за парламентарните избори на 9 юни в 24 МИР-София град

OFFNews 08 май 2024 в 13:29 32137 0

Банкя

Снимка Интернет

Публикуваме всички регистрирани листи на партии и коалиции за 24 МИР - София за участие в парламентарните избори на 9 юни.

Избирателният район дава 12 мандата.

ПП „Българско национално обединение“

1. Димитър Стефанов Бунов
2. Дилян Иванов Бахчеванов

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Елена Кирилова Ваташка
2. Вельо Найденов Иванов
3. Здравко Иванов Димитров
4. Кристиян Божидаров Вучков
5. Димитър Йорданов Запрянов
6. Светослав Огнянов Панайотов
7. Георги Антониев Ангелов
8. Димитър Василев Георгиев
9. Найден Тодоров Тодоров
10. Елена Георгиева Манасиева
11. Мариян Иванов Белоев
12. Ермина Боянова Боянова

ПП „Глас народен“

1. Михаил Боянов Генадиев
2. Георги Ангелов Върбанов
3. Славчо Цветанов Сайков

ПП „Има такъв народ“

1. Ивайло Ванев Вълчев
2. Иван Стойнов Кючуков
3. Снежанка Райчова Траянска
4. Илия Ганчев Иванов
5. Михаел Чавдаров Рогачев
6. Явор Здравков Исаев
7. Денис Николаев Цачев
8. Лъчезар Стоилов Рагин
9. Симеон Пламенов Георгиев
10. Галина Георгиева Борисова
11. Валя Стефанова Трифонова
12. Петър Бонев Костадинов
13. Младен Кирилов Младенов
14. Здравко Ангелов Михайлов

ПП „Движение за права и свободи“

1. Едиз-Ханиф Баязидов Саидов
2. Емил Стефанов Джурков
3. Рахим Зафер Юмерефенди
4. Мишел Методиева Николова
5. Григор Исмаил Рахими
6. Шабан Мехмедов Моллов
7. Иса Абедин Осман
8. Десислава Яворова Плявова
9. Ивайло Любчев Аспарухов
10. Симона Стоянова Люцканова
11. Роберт Русинов Цонин
12. Щерьо Щерев Щерев
13. Кръстин Стефанов Запрянов
14. Тома Петров Гарчов
15. Валентин Иванов Мечев
16. Александър Сашов Сайков

ПП „Български гласъ“

1. Юлиан Методиев Андреев
2. Александър Димитров Арангелов
3. Милко Христов Божанков
4. Здравец Николов Хайтов
5. Васил Георгиев Адамов
6. Младен Георгиев Христов
7. Ивана Андреева Влахова
8. Гергана Александрова Апостолова
9. Георги Емилов Димитров
10. Димитър Кирилов Конов
11. Георги Иванов Денчев
12. Мартина Мартинова Пеева
13. Иван Василев Тодоров
14. Асен Георгиев Никодимов
15. Павел Христов Денков
16. Николай Константинов Попов
17. Веселин Петков Петков
18. Любомир Евгениев Александров
19. Чавдар Цветанов Погачев
20. Павлина Найденова Илиева
21. Тинка Йорданова Сиракова
22. Александра Лука Петкова
23. Станислава Радославова Пенева
24. Светлана Георгиевна Филипова

ПП „За велика България“

1. Светозар Венков Стефанов
2. Ивайло Симеонов Христов
3. Георги Петров Петров
4. Емил Илиев Калев
5. Александър Трендафилов Етимов

ПП „Общество за нова България“

1. Диан Петров Караиванов
2. Георги Петров Мъндев
3. Васил Георгиев Найденов
4. Михаил Михайлов Петков
5. Димитър Калинов Крулев

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Валентин Симеонов Симов
2. Пламен Славчев Петров
3. Калоян Борисов Йолов
4. Павел Няголов Камбуров
5. Димитър Цветанов Тодоров

ПП „Морал единство чест“

1. Никола Николов Найденов
2. Светлин Костов Стоянов
3. Боян Запрянов Тренев
4. Веселина Найденова Гекова
5. Цветелина Емилова Шопниколова
6. Веселин Добринов Колев
7. Васил Бойков Пеев
8. Стефан Иванов Владов
9. Александър Бойков Войнов

ПП „Български съюз за директна демокрация“

1. Георги Стефанов Неделчев
2. Евгени Николаев Христов
3. Тодор Живков Станков
4. Кристиана Красимирова Костадинова
5. Елена Петрова Породинска
6. Ива Петкова Иванова
7. Христо Вълканов Ангелов

ПП „Български възход“

1. Стефан Динчев Янев
2. Петко Христов Краев
3. Кирил Димитров Колев
4. Емил Янков Аврамов
5. Николай Димитров Добрев
6. Бончо Димитров Фетваджиев
7. Георги Милчев Ташев
8. София Георгиева Пенчева
9. Антон Богданов Петров
10. Моника Николаева Буровска
11. Александър Илианов Тошев
12. Велислав Василев Станоев
13. Тодор Иванов Тодоров
14. Дилян Хуан-Мигел Санчес

ПП „Величие“

1. Етиен Херцел Леви
2. Веселин Георгиев Пейков
3. Вахан Петроси Кехеян
4. Драгомир Кирилов Модев
5. Никола Георгиев Радулов

ПП „Ние идваме“

1. Мария Василева Капон
2. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
3. Аделина Аркадиева Банакиева-Иванова
4. Ани Ангелова Вакъвчиева
5. Славена Йорданова Килиджийска
6. Надка Бориславова Готева
7. Златин Жеков Войнов
8. Валентин Атанасов Туфекчийски
9. Венцислав Андонов Вълев

ПП „Зелено движение“

1. Тома Георгиев Белев
2. Даниела Стоянова Божинова
3. Иван Георгиев Велов
4. Вера Павлова Стаевска
5. Иван Калчев Калчев
6. Евгения Валентинова Мирчева-Георгиева
7. Стоян Владимиров Бешков
8. Стефан Бориславов Радев
9. Павел Павлов Антонов
10. Жана Иванова Иванова
11. Йонко Димитров Димитров
12. Симеон Арангелов Арангелов
13. Стоян Димитров Йотов
14. Иван Петров Андонов
15. Петко Димитров Цветков
16. Юлия Иванова Йорданова
17. Кристина Боянова Димитрова
18. Петър Димитров Нончев

продължава на стр. 2 

Страница на статията : 010203
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Най-влиятелните хора в Европа се събират в София