Всички листи в Търговище за парламентарните избори на 11 юли

OFFNews Последна промяна на 09 юни 2021 в 11:17 2508 0

Кандидатските листи в 28 МИР - Търговище за парламентарните избори на 11 юли 2021 г.:  

1.  КП „Движение ЗАЕДНО за промяна: 

1. Гена Цветкова Велковска

2. Емил Викторов Джамджиев

3. Виолета Аврамова Пеева

4. Виктор Емилов Джамджиев

5. Петър Тодоров Стъпов

2. ПП "Свобода":

1. Стефан Климентов Друмев

2. Дамян Николаев Тодоров

3. ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“: 

1. Константин Маринов Малчев

2. Веселинка Хараламбиева Гигова

3. Йорданка Атанасова Димитрова

4. Асен Владимиров Тодоров

4. КП "БСП за България": 

1. Кольо Йорданов Милев

2. Светослав Иванов Стефанов

3. Николай Цонев Черкезов

4. Венцислав Маринов Илиев

5. Илия Светлозаров Илиев

6. Павлинка Иванова Тасева

7. Десислава Евгениева Петрова

8. Дарина Димитрова Георгиева

5. КП „ГЕРБ-СДС“: 

1. Теменужка Петрова Петкова

2. Гергана Руменова Цонева

3. Митко Стайков Стайков

4. Явор Димитров Александров

5. Димитър Кънев Димитров

6. Тунджай Ниязиев Сеидов

7. Анета Иванова Куманова

8. Андрей Димов Цонев

6. ПП „АТАКА“: 

1. Сашо Георгиев Йорданов

2. Красимир Петков Пейков

7. ПП „Движение за права и свободи“: 

1. Джейхан Хасанов Ибрямов

2. Имрен Исметова Мехмедова

3. Сунай Кемалов Хасанов

4. Теодора Владимирова Маринова

5. Мирджан Салимова Алиева

6. Емел Мустафова Расимова

7. Ружди Руждиев Хабилов

8. Сузана Захаринова Стефанова

8. КП „Изправи се! Мутри вън!“: 

1. Светлозар Стоянов Златев

2. Николай Милчев Златков

3. Деан Маринов Русев

4. Борислав Георгиев Маринов

5. Ивелина Стоянова Димитрова

6. Симеон Панов Изворов

9. ПП “МИР“:

1. Боян Димитров Крумов

2. Емил Фиданчев Стоичков

3. Иван Стефанов Иванов

4. Марин Мирчев Благоев

5. Славчо Симеонов Славчев

10. ПП „България на труда и разума“: 

1. Йордан Крумов Петев

2. Валентин Иванов Илиев

3. Боряна Димитрова Йорданова

4. Боянка Пенева Недева

11. ПП „Възраждане“: 

1. Юлиян Каменов Губатов

2. Милчо Василев Милчев

3. Йордан Митков Станчев

4. Румен Георгиев Велинов

5.Димитър Пенев Димитров

6. Марчо Станчев Атанасов

12. ПП "Подем": 

13. ПП „Бригада“: 

1. Ирена Драганова Косева

2. Сафидин Ахмедов Имамов

14. ПП „Пряка демокрация“: 

1. Маргарит Йорданов Карабуров

15. ПП „Гражданска платформа българско лято“: 

1. Евгени Пенчев Иванов

2. Енчо Николов Енчев

3. Симеон Цанков Давидков

4. Боряна Николаева Бонева

5. Маринка Великова Димова

6. Стилиян Владимиров Милков

7. Поля Петрова Иванова

16. КП „Българските патриоти – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ“: 

1. Симеон Георгиев Найденов

2. Анита Мариянова Станчева

3. Христо Иванов Радев

4. Антоанета Георгиева Стоянова

5. Грета Йорданова Минчева

6. Александър Ангелов Стойнев

7. Любомир Стефанов Павлов

8. Даниела Николова Кушкова

17. КП „Ляв съюз за чиста и свята република“: 

1. Емил Димитров Миланов

2. Валентин Груев Григоров

3. Красимир Антимов Колев

4. Георги Станчев Георгиев

5. Дора Тодорова Миланова

18. ПП “Партия на Зелените“: 

1.Селвис Севгин Ибрахим

2.Христо Николов Дунчев

19. КП „Коалиция национално обединение на десницата (КОД, БЗНС, БДФ)": 

1. Васил Борисов Николов

2. Васил Лазаров Фурнаджиев

3. Недялко Стоянов Буров

4. Димитър Емилов Методиев

20. ПП "Глас народен": 

1. Дарин Юлков Йорданов

2. Десислава Иванова Иванова

3. Александър Христов Демирев

4. Бистра Милкова Здравкова

21. ПП „Републиканци за България“:

1. Иван Ангелов Цонев

2. Иво Христов Йорданов

3. Ферад Ферадов Османов

4. Радослав Иванов Димитров

5. Жюлвян Севдатов Джевадилов

6. Мирослав Младенов Александров

7. Бедри Ризванов Юсменов

8. Ферад Мехмедов Ферадов

22. ПП „Има такъв народ“: 

1. Радослав Николов Бойчев

2. Деян Михайлов Димитров

3. Диян Руменов Рафаилов

4. Радостина Димитрова Николова

5. Исмаил Шевкетов Акифов

6. Станислав Петков Петров

7. Надежда Йорданова Халачева

8. Сема Данаилова Александрова

23. КП „Демократична България – обединение“: 

1. Илина Симеонова Мутафчиева

2. Ивайло Йорданов Стоянов

3. Христо Колев Христов

4. Петя Иванова Златева

5. Елена Димитрова Дамянова

6. Елица Йорданова Христова – Анастасова

7. Милен Благоев Стоянов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови