Всички листи в Габрово за парламентарните избори на 11 юли

OFFNews Последна промяна на 09 юни 2021 в 16:22 4931 0

Кандидатските листи в 7 МИР - Габрово за парламентарните избори на 11 юли 2021 г.: 

КП „Движение заедно за промяна“ - №1

Йордан Антонов Яков
Стела Антонова Митева
Ваня Наумова Джонгова
Веселин Иванов Драганов
Николай Тодоров Божков
Стоян Хубанов Кабакчиев
Радослава Николова Стефанова
Стоян Стефанов Христов

ПП „Свобода“ - №2

Иван Александров Иванов
Емил Сашев Стефанов
Виктория Пенчева Семова

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“ - №3

Анатоли Петров Антонов

Румен Стоименов Ночев
Мариян Иванов Белоев
Теменуга Якова Попова

КП „БСП за България“ - №4

Крум Георгиев Дончев
Валери Христофоров Митов
Станимир Косев Стойчев
Диляна Данаилова Митева
Десислава Любомирова Симеонова
Евгени Иванов Димитров
Петър Красимиров Коев
Бойка Трифонова Ломбарда

КП ГЕРБ - СДС - №5

Томислав Пейков Дончев
Невена Евстатиева Минева
Николай Цветанов Сираков
Климент Минков Кунев
Жасмина Стоянова Лазарова
Теодора Минчева Мъглова-Иванова
Даница Христова Янакиева
Веселин Димитров Данче

ПП „Атака“ - №6

Ивайло Стоянов Докузанов

Владислав Валериев Радославов

ПП „Движение за права и свободи“ - №7

Мелекбер Шевки Велева
Юсеин Хасанов Вейселов
Ердоан Мехмед Узунов
Исмаил Кязим Хаджихасан
Ахмед Ибрахимов Мехмедов
Боян Стоянов Савянов
Илхан Раимов Сабриев
Деян Събев Башев

КП „Изправи се! Мутри вън!“ - №8

Георги Василев Табаков
Светлин Веселинов Каменов
Иван Николаев Събев
Георги Ненов Ненов
Надежда Михайлова Стефанова
Стела Ганчева Антонова
Валентин Атанасов Туфекчийски

ПП „Мир“ - №9

Симеон Минчев Генчев

Димитър Илиев Илиев
Александър Димитров Заралиев

ПП „България на труда и разума“ - №10

Андриан Михайлов Петков

  Андриан Юлианов Колев
Никола Димитров Лазаров
Антоанета Ангелова Петкова

ПП „Възраждане“ - №11

Даниел Петров Петров
Златка Данаилова Донева - Цанева
Йордан Валериев Андреев
Мария Недялкова Мирчева
Ивайло Мариянов Ивайлов
Христо Иванов Христов
Десислава Стефанова Митева
Христофор Стойнов Тодоров

ПП "Подем" - №12

ПП „Бригада“ - №13

Мирослава Мирославова Косева
Васил Димитров Атанасов

ПП „Пряка демокрация“ - №14

Марио Митков Кожухаров

ПП "Гражданска платформа "Българско лято" - №15

Татяна Серьожева Маринчевa

Стефан Любчев Лалев
Борислав Веселинов Николов
Марко Мариянов Косев
Данаил Цветанов Бонев
Владимир Тодоров Тодоров
Косьо Красимиров Ковачев

КП "Българските патриоти – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ" - №16

Мария Йорданова Митева
Христо Радославов Димов
Росен Иванов Цветков
Христо Гошев Гунчев
Милен Младенов Стоянов
Константин Петков Малчев
Владимир Рачев Рачев
Николай Иванов Кулеков

КП „Ляв съюз за чиста и свята република“ - №17

Светлана Ненчева Лакова
Цоньо Стоев Събев
Цвета Владимирова Попова

ПП „Партия на Зелените“ - №18

Христо Николов Христов

Кристина Любомирова Димитрова
Стефан Янков Енчев
Вилиян Богданов Стефанов

КП „Коалиция национално обединение на десницата (КОД, БЗНС, БДФ)“ - №19

Добромир Димитров Валачев

Димитър Пеев Делчев
Валентина Петкова Новакова
Роксана Димитрова Найденова
Димо Ненов Коюмджиев
Илиян Георгиев Георгиев

ПП „Глас народен“ - №20

Мартин Ганчев Минков

Виржиния Светлозарова Богданова
Даниел Сашев Пулов

ПП „Републиканци за България“ - №21

Мариян Георгиев Костадинов

Станислав Любомиров Лазаров
Надежда Емилова Киселкова - Юмерова
Мирослава Василева Димова
Цветелин Илиянов Илиев

ПП „Има такъв народ“ - №22

Деляна Валериева Пешева

Катерина Павлова Стоичкова
Пресиян Павлин Дочев
Милен Стилиянов Любенов
Стефан Иванов Михнев
Светослав Мариянов Маринов

КП „Демократична България – обединение“ - №23

Ивелин Стоянов Стоянов
Иван Стефанов Иванов
Григор Венциславов Григоров
Васил Милчев Папазов 
Димитър Георгиев Георгиев
Сева Тони Памукчиева
Димитър Красимиров Петрушев

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови