Листите на ПП "Партия на Зелените"

Последна промяна на 28 февруари 2017 в 11:51 1302 0

1. Благоевград

1.Цветозар Димитров Балабанов
2 Десислава Георгиева Кирова
3.Янка Костова Шейтанска
4.Росица Миленова Пирнарева
5.Павел Антонов Докузов
6.Анка Димитрова Гърменова
7.Методи Стоянов Топалски

2. Бургас

1 Илиян Панайотов Илчев
2 Соня Йорданова Стефанова
3 Стоян Тодоров Иванов
4 Пламен Валентинов Янков

3. Варна

1.Иван Калчев Иванов
2.Йорданка Стойкова Калчева
3.Петър Иванов Петров

4. Велико Търново

1. Павел Костадинов Пенев
2. Цвета Петрова Филипова
3. Диан Тодоров Пенчев

5. Видин

1. Йонко Йорданов Гергов
2. Никола Танчев Николов

6. Враца

1. Галя Петрова Захариева
2. Албена Стефчова Коцанкова-Христова
3. Мария Пламенова Георгиева
4. Цветелина Ваньова Ангелова

7. Габрово

1. Христо Николов Христов
2. Любомир Стефанов Василев
3. Стефан Янков Енчев
4. Радослав Стоянов Недялков

8. Добрич

1. Борислав Атанасов Даскалов
2. Валентин Симеонов Симов
3. Марийка Петрова Димова
4. Валентин Йорданов Йорданов
5. Тодор Илиев Тодоров
6. Тодор Костов Карагюлиев

9. Кърджали

1 Васко Райчинов Йотов
2 Никола Танчев Николов

10. Кюстендил

1. Йонко Йорданов Гергов
2. Венцислав Димитров Цупарски
3. Сашо Димитров Лазаров
4. Валери Рангелов Здравков

11. Ловеч

1 Цветан Стоименов Ночев
2 Иван Велев Иванов

12. Монтана

1. Райна Веселинова Милева
2. Иван Тодоров Бонински
3. Людмил Йосифов Младенов
4. Венцислав Генадиев Веселинов

13. Пазарджик

1. Христо Николов Дунчев
2. Иван Георгиев Проданов
3. Пенко Георгиев Русев

14. Перник

1. Людмила Николова Велинова
2. Божидар Славчев Симеонов
3. Венислава Петрова Венев
4. Ангел Трифонов Ангелов

15. Плевен

1. Любомир Иванов Денчев
2. Христо Христов Дунчев
3. Иван Иванов Георгиев

16. Пловдив

1 Цветозар Димитров Балабанов
2 Петър Кънчев Баротов
3 Ташо Стойчев Арабистанов

17. Пловдив Област

1.Александър Сотиров Стойков
2.Петър Здравков Глушков
3.Лора Атанасова Сандова

18. Разград

1. Стела Йосифова Тодорова
2. Марио Огнянов Стоянов

19. Русе

1.Диан Тодоров Пенчев
2.Любка Георгиева Венкова
3.Петър Драгомиров Драгоев

20. Силистра

1 Георги Недялков Славчев
2 Янислав Руменов Андреев

21. Сливен

1 МАРИЕЛА ГОСПОДИНОВА ГОСПОДИНОВА
2 ГЕОРГИ МИТЕВ ДЖЕНКОВ
3 ИВАЙЛО ХРИСТОВ ЙОРДАНОВ
4 АТАНАС ГЪЛЪБОВ КАДИЕВ

22. Смолян

1.Веселин Йорданов Василев
2.Лена Ангелова Василева
3.Мариана Миткова Василева

23. София

1 Владимир Димитров Николов
2 Милена Кирова Иванова
3 Владимир Милчев Апостолов
4 Светослава Иванова Горанова
5 Симон Теодоринов Симеонов
6 Любомир Димитров Кьосев
7 Цвета Петрова Филипова
8 Любка Георгиева Венкова
9 Петър Драгомиров Драгоев
10 Марио Огнянов Стефанов
11 Петър Валериев Китев

24. София 

1.Валентин Симеонов Симов
2.Мария Йорданова Йончева
3.Борис Милчев Йолов
4.Пенко Георгиев Русев
5.Цветомир Димитров Начев
6.Калин Серафимов Николов

25. София

1.Христо Христов Дунчев
2.Райна Веселинова Милева
3.Иван Иванов Георгиев
4.Цветомир Димитров Начев
5.Мариана Миткова Василева
6.Калин Серафимов Николов

26. София Област

1.Васко Райчинов Йотов
2.Асен Николов Караманчев
3.Теодора Валентинова Симова
4.Цветелина Тодорова Йотова

27. Стара Загора

1.Владимир Димитров Николов
2.Минчо Иванов Ковачев
3.Милена Кирова Иванова

28. Търговище

1.Христо Николов Дунчев
2.Петър Валериев Китев
3.Симон Теодоринов Симеонов
4.Иван Тодоров Бонински

29. Хасково

1.Лена Ангелова Василева
2.Владимир Милчев Апостолов
3.Ангел Георгиев Иванов

30. Шумен

1.Светослава Иванова Горанова
2.Любомир Димитров Кьосев

31. Ямбол

1.Теодора Валентинова Симова
2.Ивайло Христов Йорданов
3.Йорданка Стоянова Колева

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !