Кандидатите за местна власт в Сливен

Последна промяна на 17 октомври 2015 в 14:49 7628 0

Своя глас за кмет на Сливен можете да дадете тук.
Своя глас за общински съветници на Сливен можете да дадете тук.

На местните избори в Сливен на 25 октомври ще участват 28 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Партия "Национален фронт за спасение на България"
2. Партия "Движение Напред България"
3. Партия "Национално движение за стабилност и възход"
4. Коалиция "Народен съюз"
5. Партия "Национално движение за права и свободи"
6. Коалиция "Реформаторски блок"
7. Партия "Алтернатива за българско възраждане"
8. Партия "ГЕРБ"
9. Партия "Движение за радикална промяна "Българската пролет"
10. Партия "Политическо движение "Евророма"
11. Партия "Съюз на патриотичните сили "Защита"
12. Партия "Зелените"
13. Партия "Новото време"
14. Партия "Партия на зелените"
15. Коалиция "Българска радикална левица"
16. Партия "Атака"
17. Политически клуб "Екогласност"
18. Местна коалиция "Единни за Сливен"
19. Партия "Българска социалистическа партия"
20. Местна коалиция "Съюз за Сливен"
21. Партия "Синьо единство"
22. Местна коалиция "Движение "Обединени Региони"
23. Местна коалиция "Работим за Сливен"
24. Партия "Движение за права и свободи"
25. Партия "Движение демократично действие-Д3"
26. Партия "Движение 21"
27. Партия "Движение за социален хуманизъм"
28. Местна коалиция "ВМРО – Свети Георги Победоносец"

Листите на големите партии са както следва:

"ГЕРБ" се явява с кандидат за кмет на Община Сливен Стефан Николов Радев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Здравко Кирилов Костадинов
2. Димитър Ганев Митев
3. Тодор Йорданов Начев
4. Галина Любомирова Николова - Вучкова
5. Керанка Иванова Стамова
6. Милена Николаева Чолакова
7. Димитър Георгиев Батаков
8. Христо Георгиев Котов
9. Димитър Колев Павлов
10. Георги Стоянов Стоянов
11. Живко Александров Минчев
12. Георги Николаев Георгиев
13. Стефан Тончев Кондузов
14. Силвия Господинова Маринова
15. Радост Михайлова Стефанова – Енчева
16. Десислава Лалева Илиева
17. Андрей Михайлов Карапетков
18. Веселина Куртева Куртева
19. Мария Павлова Йорданова
20. Мирослав Емилов Кожлеев
21. Жанета Кънева Стойчева
22. Андрей Михайлов Андреев
23. Нели Недева Вълчева
24. Николай Иванов Даков
25. Красимир Балев Балевски
26. Екатерина Василева Авджиева
27. Петя Георгиева Георгиева
28. Стилияна Димитрова Тодорова
29. Славена Георгиева Шейтанова
30. Ганка Крумова Урумова
31. Христо Николаев Янев
32. Дамян Пенев Прокопиев
33. Светослав Христов Христов
34. Коста Лечев Вълчев
35. Наташа Дечева Куртева
36. Петко Николаев Павлов
37. Ваня Колева Иванова
38. Мария Донкова Куртева
39. Мария Николова Катеринска
40. Живко Тодоров Георгиев
41. Николай Иванов Колев

За кметове на кметства:

За кметство "Кермен" - Николай Петров Колев
За кметство "Биково" - Таня Петрова Георгиева
За кметство "Блатец" - Красимир Господинов Динев
За кметство "Божевци" - Петър Христов Ямаков
За кметство "Бяла" - Вълко Тенев Кьосов
За кметство "Въглен" - Кадрин Салиев Мустафов
За кметство "Гавраилово" - Димитър Андонов Андреев
За кметство "Гергевец" - Тодор Димитров Тодоров
За кметство "Глуфишево" - Пенка Кунева Иванова
За кметство "Глушник" - Дженко Михов Стойков
За кметство "Голямо Чочовени" - Екатерина Георгиева Христова
За кметство "Горно Александрово" - Мария Георгиева Димитрова
За кметство "Градско" - Неджатин Салимов Азисов
За кметство "Драгоданово" - Железчо Атанасов Кондев
За кметство "Желю войвода" - Стоян Пенков Генов
За кметство "Злати войвода" - Емил Стоилов Митев
За кметство "Ичера" - Марийка Стефанова Иванова
За кметство "Изгрев" - Стефан Георгиев Кафеджиев
За кметство "Калояново" - Донка Тодорова Петрова
За кметство "Камен" - Николай Иванов Панайотов
За кметство "Ковачите" - Слав Георгиев Славов
За кметство "Крушаре" - Димо Василев Станков
За кметство "Малко Чочовени" - Стоянка Петкова Кондакова
За кметство "Мечкарево" - Георги Тодоров Стоянов
За кметство "Младово" - Николай Йорданов Жечев
За кметство "Николаево" - Коста Димитров Костов
За кметство "Новачево" - Исмаил Салимов Хасанов
За кметство "Панаретовци" - Веселина Иванова Миланова
За кметство "Самуилово" - Пламена Косева Костадинова
За кметство "Селиминово" - Стоян Енчев Добрев
За кметство "Скобелево" - Стефан Славов Стефанов
За кметство "Сотиря" - Йордан Василев Христов
За кметство "Средорек" - Исуф Мехмедов Исуфов
За кметство "Стара река" - Кина Стефанова Йорданова
За кметство "Старо село" - Магдалена Атанасова Димитрова
За кметство "Струпец" - Христо Стойчев Башалов
За кметство "Тополчане" - Петър Илиев Илиев
За кметство "Трапоклово" - Иван Иванов Желязков
За кметство "Чинтулово" - Иван Илиев Щилиянов
За кметство "Чокоба" - Димитър Димитров Кънев

"Реформаторски блок" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Сливен. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Нина Стефанова Борова
2. Веселин Димитров Кънчев
3. Пламен Крумов Стоянов
4. Кирчо Димитров Димитров
5. Ашкън Рамадан Веиз
6. Иван Петков Плачков
7. Борил Руменов Димитров
8. Кръстинка Петрова Дечева
9. Златица Митева Кунева
10. Стефан Димитров Стефанов
11. Георги Петров Мавродиев
12. Марина Христова Христова
13. Риза Ахмед Пътърлъ
14. Марияна Стефанова Георгиева
15. Николай Кръстев Николов
16. Георги Недев Марков
17. Ралица Димчева Колева
18. Стефан Димитров Тодоров
19. Асен Асенов Лолов
20. Цветелина Христова Иванова
21. Станимир Славчев Василев
22. Антон Стефанов Янев
23. Наил Алиев Хасанов
24. Таня Христова Стоянова

За кметове на кметства:

За "Драгоданово" - Росен Димитров Димитров
За "Камен" - Божил Илиев Монев
За "Крушаре" - Константин Георгиев Стефанов
За "Кермен" - Слав Михайлов Славов

БСП се явява с кандидат за кмет на Община Сливен Кольо Йорданов Милев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Кольо Йорданов Милев
2. Атанас Костов Делибалтов
3. Деян Цанков Дечев
4. Соня Тенева Келеведжиева
5. Мариета Дойчева Петкова
6. Корнелий Марков Желязков
7. Павлета Динкова Генчева
8. Радостин Атанасов Бозуков
9. Наташа Петкова Пощова
10. Минко Костов Минчев
11. Радослав Йорданов Кутийски
12. Тодор Славов Чакъров
13. Сиво Петров Сивов
14. Стефан Щилиянов Щилиянов
15. Минчо Росенов Афузов
16. Иван Христов Хитов
17. Радостин Койчев Рачев
18. Димитър Хубенов Шейредов
19. Георги Иванов Иванов
20. Кирил Илиев Киряков
21. Васил Добрев Петров
22. Михаил Георгиев Димитров
23. Илия Христов Стоев
24. Пенка Илиева Симеонова
25. Уляна Петрова Илиева
26. Красимира Недкова Иванова
27. Станимир Иванов Савов
28. Явор Димитров Гечев
29. Ангел Христов Кръстев
30. Мария Йовчева Едрева
31. Десислава Генова Генова
32. Антонина Радостинова Петкова
33. Константин Янев Кралев
34. Апостол Панайотов Чобанов
35. Гергана Миткова Стефанова
36. Мирослава Миткова Тодорова
37. Петър Светославов Петров
38. Ивелина Стоянова Зайкова
39. Здравко Димитров Ножаров
40. Ивомира Василева Георгиева

За кметове на кметства:

За кметство "Кермен" - Ирина Колева Дечева
За кметство "Биково" - Мария Росенова Михайлова
За кметство "Бинкос" - Минко Иванов Банков
За кметство "Блатец" - Божан Стойчев Божилов
За кметство "Божевци" - Христо Генчев Стефанов
За кметство "Бяла" - Желю Янков Желев
За кметство "Въглен" - Ахмед Мустанов Якубов
За кметство "Гавраилово" - Иван Георгиев Христов
За кметство "Гергевец" - Михаил Иванов Стоянов
За кметство "Глуфишево" - Йорданка Йорданова Иванова
За кметство "Глушник" - Димитър Петков Петков
За кметство "Голямо Чочовени" - Янко Димитров Узунов
За кметство "Градско" - Георги Добрев Георгиев
За кметство "Драгоданово" - Станчо Симеонов Станчев
За кметство "Желю войвода" - Богдан Георгиев Йорданов
За кметство "Злати войвода" - Стоян Вълков Тенев
За кметство "Ичера" - Иванка Славова Кортезова
За кметство "Изгрев" - Осман Алиев Османов
За кметство "Калояново" - Михаил Стефанов Иванов
За кметство "Камен" - Стоян Петков Атанасов
За кметство "Ковачите" - Стоян Атанасов Загоров
За кметство "Крушаре" - Пеню Стойчев Дичев
За кметство "Малко Чочовени" - Михаил Вълчев Георгиев
За кметство "Мечкарево" - Надежда Димитрова Янчева
За кметство "Младово" - Димка Илиева Славова
За кметство "Николаево" - Данка Георгиева Кънева
За кметство "Панаретовци" - Станимир Христов Василев
За кметство "Самуилово" - Атанас Тенев Митев
За кметство "Селиминово" - Тодор Данчев Тодоров
За кметство "Скобелево" - Стефко Славов Пенев
За кметство "Сотиря" - Димчо Петров Георгиев
За кметство "Средорек" - Аптула Исуфов Мехмедов
За кметство "Стара река" - Стефан Цанев Стефанов
За кметство "Старо село" - Анка Тодорова Друмева
За кметство "Струпец" - Ранди Неделчев Рандев
За кметство "Тополчане" - Стоянка Банова Тодорова
За кметство "Трапоклово" - Кирил Атанасов Киров
За кметство "Чинтулово" - Христо Колев Ганев
За кметство "Чокоба" - Руси Кънев Ненчев

АБВ се явява с кандидат за кмет на Община Сливен Христо Панайотов Григоров. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Петко Георгиев Цанков
2. Христо Панайотов Григоров
3. Стойко Атанасов Забунов
4. Петя Атанасова Дунчева
5. Д-Р Петър Горанов Петров
6. Станимир Василев Влахов
7. Ана Добромирова Бързачка
8. Георги Станчев Атанасов
9. Георги Пеев Сотиров
10. Добринка Иванова Кирякова
11. Ирена Божидарова Мирчева
12. Иван Костадинов Петров
13. Пенка Петкова Хисапчиева
14. Добринка Михалева Тодорова
15. Надежда Руменова Станчева
16. Мурад Салимов Караманов
17. Ирина Тотева Досева
18. Калина Иванова Христова
19. Слав Андонов Славов
20. Росица Илиева Караиванова
21. Никола Кирилов Тодоров
22. Мария Байчева Сярова
23. Христо Николов Ангелов

За кметове на кметства:

За "Кермен" - Живко Тенев Жечев
За "Чокоба" - Пенка Петкова Хисапчиева
За "Тополчане" - Костадин Николов Илиев
За "Гергевец" - Никола Проданов Кънев
За "Самуилово" - Панайот Костадинов Папалезов
За "Крушаре" - Ненчо Борисов Ненчев
За "Градско" - Мурад Салимов Караманов
За "Бинкос" - Александър Желев Григоров
За "Драгоданово" - Стойко Атанасов Забунов
За "Чинтулово" - Стефан Енчев Симеонов
За "Желю войвода" - Йорданка Димитрова Кънева

ВМРО се явява на изборите в Сливен в местна коалиция "ВМРО – Свети Георги Победоносец". Техният кандидат за кмет на Община Сливен е Момчил Димитров Пантелеев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Момчил Димитров Пантелеев
2. Георги Иванов Георгиев
3. Стефан Христов Христов
4. Емилия Симеонова Иванова
5. Иван Георгиев Атанасов
6. Силвия Петрова Ненова
7. Дорислав Йорданов Господинов
8. Кирил Петров Димитров
9. Георги Орлинов Балулов
10. Станимир Вълев Стойчев
11. Стоимен Стоянов Стоименов
12. Станимир Йорданов Русев
13. Стоян Йовчев Стоянов
14. Иван Стефанов Топалов
15. Ивомира Георгиева Велкова
16. Красимир Тонев Георгиев
17. Десислава Петкова Петкова
18. Елза Любомирова Василева
19. Евгения Любенова Маркова
20. Иван Димитров Стоянов
21. Мария Георгиева Милинкова
22. Елена Демирева Йовчева
23. Христо Динев Динев
24. Стефан Жеков Стефанов
25. Дончо Маринов Андонов
26. Веселина Андонова Чапанова
27. Петя Александрова Гинчева
28. Петя Василева Рашева
29. Боян Феодоров Стоянов
30. Марияна Миткова Симеонова
31. Христо Руменов Иванов
32. Милена Василева Андонова
33. Иванка Лазарова Данаилова
34. Галин Грозчев Ганев
35. Красимир Стоянов Панайотов
36. Динко Русев Динев
37. Марияна Георгиева Салиева
38. Михаил Христов Боев

За кметове на кметства:

За "Блатец" - Марияна Миткова Симеонова
За "Бяла" - Боян Феодоров Стоянов
За "Глуфишево" - Динко Русев Динев
За "Глушник" - Дончо Маринов Андонов
За "Желю войвода" - Веселина Андонова Чапанова
За "Ичера" - Галин Грозчев Ганев
За "Калояново" - Стефан Жеков Стефанов
За "Ковачите" - Христо Динев Динев
За "Николаево" - Красимир Стоянов Панайотов
За "Средорек" - Марияна Георгиева Салиева
За "Чинтулово" - Петя Александрова Гинчева

ДПС се явява с кандидат за кмет на Община Сливен Мустафа Юсеинов Мустафов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Мустафа Юсеинов Мустафов
2. Валентин Кръстев Георгиев
3. Севдалин Емилов Алипиев
4. Мустан Мустафа Мехмедали
5. Панайот Алексиев Драганов
6. Димитър Николов Димитров
7. Гюлтен Хасан Молла
8. Бадър Исмаилов Хасанов
9. Гьонюл Исмаил Хюсеин
10. Спиридон Иванов Урумов

За кметове на кметства:

За "Градско" - Юсмен Юсмен Али
За "Новачево" - Редви Хасанов Ходжев
За "Изгрев" - Денислав Красимиров Ангелов
За "Въглен" - Фикри Исмаилов Хюсеинов
За "Средорек" - Мустафа Салиев Даудов
За "Горно Александрово" - Събин Стоянов Михалев
За "Тополчане" - Жельо Илиев Николов
За "Чинтулово" - Михаил Андонов Петров
За "Сотиря" - Панчо Ганчев Александров
За "Божевци" - Петко Стоянов Петков

"Движение 21" се явява с кандидат за кмет на Община Сливен Красимир Илиев Кръстев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Красимир Илиев Кръстев
2. Янка Стоянова Султанова
3. Маргаритка Александрова Ангелова
4. Васил Георгиев Енчев
5. Кирил Петров Кирчев
6. Камелия Атанасова Петрова
7. Кирил Русев Кинчев
8. Росица Стоянова Маринова
9. Живко Тотев Пенев
10. Маргарита Георгиева Митева
11. Маринка Иванова Терзийска
12. Теодора Маринова Стоянова
13. Надежда Иванова Иванова
14. Петър Христов Русчев
15. Ивелина Василева Данчева
16. Ваня Георгиева Недева
17. Яница Николаева Иванова
18. Иван Славов Стефанов
19. Николай Стефанов Стамов
20. Георги Валентинов Велев

За кметове на кметства:

За "Биково" - Гергана Михайлова Тонева
За "Блатец" - Антон Димитров Драгиев
За "Бяла" - Пламена Огнянова Иванова
За "Гавраилово" - Веселин Георгиев Йорданов
За "Драгоданово" - Железчо Атанасов Железчев
За "Желю войвода" - Ивелина Александрова Тодорова
За "Калояново" - Стоянка Захариева Черкезова
За "Ковачите" - Георги Стефков Овчаров
За "Крушаре" - Николина Великова Колева
За "Николаево" - Галина Стоянова Стоянова
За "Самуилово" - Елена Неделчева Василева
За "Скобелево" - Иван Славов Стефанов
За "Сотиря" - Иван Стойков Стойков
За "Стара река" - Христо Динков Христов
За "Старо село" - Румяна Василева Димитрова
За "Струпец" - Йордан Георгиев Георгиев
За "Тополчане" - Станимира Иванова Иванова
За "Трапокловане" - Стефан Ненчев Илиев
За "Чинтулово" - Димитър Атанасов Узунов
За "Чокоба" - Денка Иванова Василева

Анкета

резултати
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !