Кандидатите за местна власт в Шумен

Последна промяна на 17 октомври 2015 в 14:53 5057 0

Своя глас за кмет на Шумен можете да дадете тук.
Своя глас за общински съветници на Шумен можете да дадете тук.

На местните избори в Шумен на 25 октомври ще участват 16 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Независим кандидат Ива Вълчанова-Йорданова
2. Партия "Българска социалдемокрация"
3. Партия "ГЕРБ"
4. Партия "Глас Народен"
5. Партия "Движение 21"
6. Партия "Алтернатива за българско възраждане"
7. Партия "Движение за права и свободи"
8. Партия "Българска социалистическа партия"
9. Партия "Атака"
10. Местна коалиция "Земеделци заедно за Шумен"
11. Партия "Движение за радикална промяна "Българската пролет"
12. Партия "Национален фронт за спасение на България"
13. Местна коалиция "Патриоти за Шумен" (ВМРО, "Нова алтернатива", "Защита" и "Целокупна България")
14. Независим кандидат Дияна Миланова
15. Коалиция "Народен съюз"
16. Коалиция "Реформаторски блок"

Листите на големите партии са както следва:

"ГЕРБ" се явява с кандидат за кмет на Община Шумен Любомир Димитров Христов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Стефан Стайнов Желев
2. Светлана Маркова Иванова
3. Светлозар Стоянов Тузсузов
4. Василина Иванова Кънчева
5. Владислав Григоров Григоров
6. Добрин Начев Добрев
7. Виолета Любенова Неделчева
8. Борислав Йорданов Беджев
9. Димитричка Господинова Недева
10. Добри Сашков Стоянов
11. Карен Гарабед Гарабедян
12. Диян Кирилов Димитров
13. Стоян Тотев Тодоров
14. Едвин Халим Хасан
15. Детелина Красимирова Куртева
16. Валентина Тодорова Тодорова
17. Елза Здравкова Тодорова-Севева
18. Светозар Георгиев Петков
19. Димитър Крумов Александров
20. Деница Венециева Спасова
21. Дилбер Мехмед Мехмедали
22. Светлозар Начев Николов
23. Красимир Иванов Тодоров
24. Кристеан Георгиев Куцаров
25. Иван Милев Златев
26. Румен Петров Генов
27. Анна Добринова Димитрова
28. Галина Атанасова Петкова
29. Димитър Димов Върбанов
30. Христомир Георгиев Христов
31. Евгений Цанков Цанков
32. Лилия Костова Христова
33. Янка Димитрова Иванова
34. Венцислав Атанасов Десподов
35. Катя Димитрова Колева
36. Алпер Фикрет Осман
37. Красимир Маринов Попов
38. Кристина Даниелова Тодорова
39. Йордан Георгиев Киров
40. Марин Великов Маринов
41. Пенка Иванова Тодорова

За кметове на кметства:

Белокопитово - Алекси Димитров Чолаков
Благово - Тодор Йорданов Илиев
Васил Друмев - Юлиян Иванов Андреев
Велино - Димитър Радков Димитров
Ветрище - Мариян Валентинов Маринов
Вехтово - Ирина Георгиева Аврамова
Градище - Мустафа Исмаилов Юмеров
Дибич - Дария Ганчева Георгиева
Друмево - Осман Ехлиман Осман
Ивански - Емил Милев Ангелов
Кладенец - Нихат Сабри Хюсеин
Коньовец - Рушид Рушидов Рушидов
Лозево - Венцислав Стефанов Стратев
Мадара - Радослав Велев Георгиев
Мараш - Даринка Апостолова Дженова
Новосел - Невзат Ахмед Мехмед
Панайот Волово - Димитър Ботев Ботев
Радко Димитриево - Мариян Кънчев Денчев
Салманово - Йордан Георгиев Киров
Средня - Сезгин Мехмед Алиосман
Струйно - Силвия Вълчева Костова
Царев брод - Милена Петкова Лазарова
Черенча - Илия Георгиев Златев

"Реформаторски блок" се явява с кандидат за кмет на Община Шумен Иван Панайотов Ламбов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1.Даниела Кирилова Русева
2.Васил Гочев Тодоров
3.Ася Георгиева Аспарухова
4.Марияна Петрова Петрова
5.Иван Панайотов Ламбов
6.Димитър Георгиев Серафимов
7.Свилен Душков Вълканов
8.Светослав Христов Стаменов
9.Антонин Горчев Дончев
10.Николай Стефанов Чобанов
11.Бисерка Бончева Йовчева
12.Александър Николов Недеков
13.Борислав Петев Балчев
14.Росен Симеонов Станчев
15.Светлозар Петров Савов
16.Христофор Крумов Крумов
17.Мила Димитрова Белчева
18.Мирослав Иванов Иванов
19.Стефан Георгиев Дюлгеров
20.Анета Цветанова Георгиева
21.Станка Христова Иванова
22.Константин Иванов Грозев
23.Антон Александров Попов
24.Стойко Русев Стойков
25.Богомил Недков Димитров
26.Светлана Добрева Енчева
27.Любомир Бойков Вълев
28.Пламен Янков Василев
29.Соня Георгиева Койчева
30.Илина Николаева Михайлова
31.Христина Димчева Димитрова
32.Емил Димитров Чанев
33.Йордан Николов Йорданов
34.Георги Михов Желев
35.Пепа Крумова Христова
36.Събка Велева Хараланова
37.Нурсел Вели Чобан
38.Бейхан Мехмедов Ахмедов
39.Никола Младенов Николов
40.Асен Димитров Митев
41.Добромир Веселинов Драев

За кметове на кметства:

Благово - Пепа Крумова Христова
Васил Друмев - Събка Велева Хараланова
Градище - Бейхан Мехмедов Ахмедов
Друмево - Нурсел Вели Чобан
Ивански - Никола Младенов Николов
Мадара - Христина Димитрова Димчева
Мараш - Емил Димитров Чанев
Радко Димитриево - Георги Михов Желев
Салманово - Асен Димитров Митев
Струйно - Йордан Николов Йорданов

БСП се явява с кандидат за кмет на Община Шумен Иван Валентинов Иванов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1.Тодор Иванов Тодоров
2.Венцислав Дянков Венков
3.Генчо Ганчев Гатев
4.Лили Василева Петрова
5.Иван Митев Йонков
6.Маргарита Георгиева Христова-Плашилска
7.Данаил Жулиянов Данчев
8.Живка Тонева Иванова
9.Камен Стоянов Попов
10.Ивайло Добрев Йорданов
11.Веселин Владимиров Пенчев
12.Елица Здравкова Тончева
13.Валентин Илиев Александров
14.Янко Димов Янков
15.Георги Тодоров Георгиев
16.Ваня Георгиева Димитрова
17.Евгения Евгениева Леополдова
18.Стефан Стефанов Баев
19.Светлозар Белчев Василев
20.Павел Валентинов Караиванов
21.Стефан Борисов Живков
22.Николинка Георгиева Петкова
23.Николай Любенов Калев
24.Мирослава Тодорова Тодорова
25.Огнян Илиев Обретенов
26.Димитър Цветков Игнатовски
27.Десислава Ганчева Цветкова
28.Светослава Лазарова Христова
29.Михаил Григоров Гърков
30.Маринчо Динков Илиев
31.Петър Иванов Петров
32.Калин Симеонов Иванов
33.Ергин Джемал Зарали
34.Валентина Йорданова Загорова
35.Красимир Божков Крумов
36.Данаил Руменов Милков
37.Мариана Ангелова Златева-Кръстева
38.Радостин Пламенов Радославов
39.Иванка Димитрова Йорданова
40.Румен Йорданов Йорданов
41.Анатоли Желязков Стоянов

За кметове на кметства:

Белокопитово - Маринка Стоянова Стойчева
Васил Друмев - Йорданка Петкова Йорданова
Дибич - Христина Христова Стоева
Друмево - Адриан Георгиев Атанасов
Ивански - Гина Цанкова Матрозова
Кладенец - Борис Хинев Бойчев
Лозево - Милко Иванов Цанев
Мадара - Антоанета Петкова Иванова
Мараш - Красимира Спасова Минкова
Новосел - Стефан Владимиров Анев
Радко Димитриево - Красимир Величков Коев
Салманово - Илка Асенова Алексиева
Царев брод - Стефан Борисов Живков
Черенча - Тодор Иванов Тодоров

АБВ се явява с кандидат за кмет на Община Шумен Пламен Христов Петков. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1.Пламен Христов Петков
2.Валентин Велиславов Велев
3.Иванка Енчева Ралева
4.Йордан Георгиев Йорданов
5.Красен Илчев Пейчев
6.Младен Георгиев Младенов
7.Лилка Дабева Ангелова
8.Никола Димитров Николов
9.Нели Йорданова Илиева
10.Ваня Руменова Цонева
11.Жанета Христова Донева
12.Иванка Маринова Маркова-Панекова
13.Милена Димитрова Добрева
14.Дориян Яворов Караджов
15.Веселин Георгиев Станков
16.Кремена Росенова Радославова
17.Христо Николаев Йорданов
18.Петър Русев Петров
19.Росен Василев Господинов
20.Мирослав Неделчев Железов
21.Боян Пенчев Байчев
22.Кирил Филчев Кирилов
23.Мергюл Ехлиманова Мехмедова
24.Благовеста Николаева Деянова-Николова
25.Жечко Йорданов Жеков

За кметове на кметства:

Велино - Росен Василев Господинов
Дибич - Христо Николаев Йорданов
Ивански - Жечко Йорданов Жеков
Коньовец - Мергюл Ехлиманова Мехмедова
Мадара - Кирил Филчев Кирилов
Мараш - Боян Пенчев Байчев
Радко Димитриево - Петър Русев Петров
Салманово - Мирослав Неделчев Железов

Местна коалиция "Патриоти за Шумен" с членове ВМРО-БНД, Нова алтернатива, СПС "Защита" и ОБН "Целокупна България" се явява с кандидат за кмет на Община Шумен Митко Найденов Йоцов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1.Деан Стоянов Станчев
2.Радослав Димитров Узунов
3.Герган Николаев Джиновски
4.Иван Спасов Калайджийски
5.Юри Богданов Братоев
6.Дамян Симеонов Гашпаров
7.Неделчо Стойчев Неделчев
8.Светлана Василева Карастоянова
9.Радослав Христов Вълчев
10.Наталия Великова Иванова
11.Младен Христов Глушков
12.Илко Христов Илиев
13.Данаил Николов Овчаров
14.Явор Цеков Якимов
15.Станя Георгиева Димитрова
16.Снежа Колева Ангелова
17.Анета Ненчева Колчакова
18.Никола Ангелов Касабов
19.Венелин Радославов Тонев
20.Венета Юлиянова Добрева
21.Златин Радославов Златев
22.Явор Венков Вълчанов
23.Роман Константинов Костов
24.Радостина Георгиева Русева
25.Ивайло Стоянов Цанков
26.Митко Найденов Йоцов

ДПС се явява с кандидат за кмет на Община Шумен Бюнямин Хюсеин Хасан. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1.Седат Ахмед Кадир
2.Сунай Садък Исуф
3.Метин Хилмиев Джамбазов
4.Нурхан Зия Риза
5.Ердинч Исмаил Ахмед
6.Асен Мартинов Асенов
7.Менент Османова Шукриева
8.Танер Осман Тасин
9.Азиз Илияз Садула
10.Бирол Ибрахим Адил
11.Зюхре Камбер Мердам
12.Фикрие Мехмед Хюсеин

За кметове на кметства:

Ветрище - Фетия Мехмед Шукри
Вехтово - Перихан Ахмедова Хюлмиева
Градище - Идриз Исмаилов Халидов
Друмево - Ренгинар Реджаил Потур
Ивански - Самит Ахмед Мехмед
Кладенец - Фатме Хасан Сюлейман
Коньовец - Гьокхан Илхан Реджеб
Новосел - Фахри Хюсеинов Хюсеинов
Средня - Ханифе Изет Хасан
Струйно - Илиян Христов Чакъров
Черенча - Хасан Мехмедов Хасанов

"Движение 21" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Шумен. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Юлия Димитрова Илиева
2. Йордан Минков Йорданов

"Глас Народен" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Шумен. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1.Борислав Николаев Маринов
2.Златина Тодорова Златева
3.Богомилл Костов Тодоров
4.Мадлен Веселинова Николова
5.Росица Пенчева Маджарова-Георгиева
6.Владислав Стефанов Георгиев
7.Деница Николаева Димитрова
8.Станислав Велинов Игнатов

Анкета

резултати
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !