Рускини плачат, руснаци се вайкат, пропагандистката Симонян се оплаква, че с дъщеря си от седмица спят в коридора, а олигархът Константин Малофеев обяснява, че не е срамно да загубиш от украинците.
Това на пръв поглед е ефектът от украинските удари над Москва. Войната вече дойде в руската столица, в неделя срещу нея бяха изстреляни над 500 дрона, които взривиха заводи, жилищни сгради и четирима московчани загинаха. Така Украйна отговори на последата унищожителна бомбардировка над Киев и редица украински градове.,
Този месец е първият от началото на широкомащабната операция, в който Украйна е нанесла повече въздушни удари, отколкото Русия.
Украйна вече има голямо превъзходство е дронове, а най-силната армия в света - американската моли Зеленски да й продаде дронове и което е по-важно - технологиите за тях и бойният опит за използването им.
Разплаканата Москва ще бъде основната тема на днешната Фронтова линия с Камен Невенкин, но ще засегнем и случващото се по бойните полета на Украйна, както и визитите на Тръмп и Путин в Пекин.
Както винаги очакваме вашите въпроси в живия чат на предаването.
Започваме в 19 часа.
Следете новините ни в :
Владимир Йончев
Владимир Йончев е главен редактор на OFFNews. Завършил е НГДЕК "Св. Константин Кирил Философ" и специалност философия в СУ "Св. Климент Охридски". Работил е във вестниците "Новинар", "Стандарт", "Телеграф" и "Македония". Носител на наградата "Черноризец Храбър" за журналистическо разследване.















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Десислава Атанасова летяла с Пеевски за Дубай през 2024 г. - 4 дни преди да се закълне в КС
Мирчев: Момчил Мавров и Асен Меджидиев са притискали шефа на ''Медицински надзор''
Детегледачка открадна близо 3000 евро от семейство, заснеха я със скрита камера