Жена наръга приятеля си с нож в столицата

OFFNews 17 November 2014 в 10:42 8147 1
Жена наръга приятеля си с нож в столицата

Мъж е бил наръган в столичния квартал „Редута”, съобщиха за OFFNews от пресцентъра на МВР.

Инцидентът е станал тази сутрин минути преди 08.00 часа

Мъжът е бил наръган от жена, с която са живеели заедно. Двамата са на около 27-28 години.

Мъжът е с прободна рана и е настанен в болница. Няма информация за състоянието му. Жената е била задържана.

Мотивите за престъплението са неясни, като най-вероятно става дума за битов скандал.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски