Тежка катастрофа стана на кръстовището на бул. "Христо Ботев" и бул. "Тодор Александров" в центъра на София.
От снимки, публикувани във Фейсбук групата "Катастрофи в София" се вижда, че едната ударена кола стои по средата на кръстовището.

Няма информация за тежко пострадали в инцидента.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2252
7
05.11 2024 в 22:33
7450
6
05.11 2024 в 16:46
Но - склонен съм до голяма степен да се съглася с каквото ти казваш.
2920
5
05.11 2024 в 16:40
не ги спират релсите-а и там що годе са добре направени и не са много повдигнати.
често минавам оттам и гледам какво става.
не ги спира и това ,че пътя леко мести правата траектория и извива леко наляво-продължават да си карат направо.
редовно си се засичат
7450
4
05.11 2024 в 16:30
2920
3
05.11 2024 в 16:07
искаме хубави пътища,но дали сме затова?
всеки джигит като види права отсечка и добър асфалт решава,че е велик
7450
2
05.11 2024 в 16:06
15925
1
05.11 2024 в 16:03
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие