Петимата полицаи, задържани при акция на Дирекция "Вътрешна сигурност" и СДВР заради прикриване на катастрофа с пострадал, са освободени, предаде бТВ.
Служителите на МВР бяха арестувани в сряда. Полицаите са от СДВР, а част от тях работят във Второ РПУ.
По непотвърдена информация катастрофата, която са прикрили, е станала между 3 и 4 юни.
25-годишен шофьор е карал с много висока скорост в насрещното. Последвал е сблъсък с моторист и два паркирани автомобила. След инцидента полицаите са опитали да прикрият катастрофа срещу 10 000 лева.
При освобождаването им на полицаите са връчени призовки да се явят в следствието за повдигане на обвинения.
Следете новините ни в :















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен