Българин е загинал при тежка катастрофа на Ибърската магистрала в Сърбия

OFFNews 22 December 2014 в 11:35 3168 0
Българин е загинал при тежка катастрофа на Ибърската магистрала в Сърбия

Българин е загинал при тежка катастрофа на Ибърската магистрала в Сърбия, която свързва столицата Белград с Косово и Черна гора.

Според електронното издание на сръбския вестник ”Политика” в инцидента са участвали автомобил с българска регистрация и автомобил с македонска регистрация.

На място е загинал мъжът, който пътувал в българския автомобил, а осем души са пострадали.

Катастрофата е станала на кръговото преди тунела между Липак и Стражевица.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира