Ваксинационният център на Военномедицинска академия ще работи извънредно и през почините дни (23-24 октомври), от 09:00 до 12:00 часа, съобщиха от ВМА.
Промяната в работното време е заради засиления интерес от страна на гражданите да се ваксинират срещу коронавирусната инфекция. Според данните, през последните дни се наблюдават три пъти повече желаещи да си поставят ваксина. Имунизацията се осъществяват с ваксините на Moderna, Pfizer/BioNTech, Janssen.
Не е необходимо предварително записване.
Сертификати за ваксинация срещу COVID-19 за граждани, имунизирани във ВМА, се получават на място, в зала №7, или по електронен път, след заявление на [email protected].
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
България изпревари Италия, Испания и Хърватия по чистота на водата в морето
Елена Йончева сигнализира Европол и Интерпол за политическа злоупотреба с лични данни заради Пеевски
Охрана не пусна китаристa на Guns N'Roses Slash във VIP зоната на холивудска премиера
Президентът Йотова в Карлово: Левски превърна свободата в национален идеал