Ваксинационният център на Военномедицинска академия ще работи извънредно и през почините дни (23-24 октомври), от 09:00 до 12:00 часа, съобщиха от ВМА.
Промяната в работното време е заради засиления интерес от страна на гражданите да се ваксинират срещу коронавирусната инфекция. Според данните, през последните дни се наблюдават три пъти повече желаещи да си поставят ваксина. Имунизацията се осъществяват с ваксините на Moderna, Pfizer/BioNTech, Janssen.
Не е необходимо предварително записване.
Сертификати за ваксинация срещу COVID-19 за граждани, имунизирани във ВМА, се получават на място, в зала №7, или по електронен път, след заявление на [email protected].
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец