През август екипът на отделението по акушерство и гинекология на УМБАЛ „Софиямед“ ще провежда безплатни гинекологични прегледи и ултразвук. Специалистите ще са на разположение на пациентките на 5, 7, 12 и 14 август от 16:00 до 19:00 часа.
В отделението разполагат с 4D ехограф и друга високотехнологична апаратура за диагностициране и провеждане на последващо лечение при необходимост.
Прегледите ще се извършват в отделението само след предварително записан час на телефоните на регистратурата 02/46500 00 и +359 895 555 444.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия