2-годишно дете почина заради усложнения от грип в Добрич

OFFNews 12 February 2014 в 17:57 4967 1
2-годишно дете почина заради усложнения от грип в Добрич
Дете почина заради усложнения от грип

2-годишно дете почина заради усложнения вследствие на грип с болницата в Добрич. Това заяви директорът на лечебното заведение д-р Красимир Николов, цитиран от standartnews.com.

Детето е откарано в болницата с тежка полиорганна недостатъчност. Лекарите се борили за живота на детето 12 часа.

Въпреки усилията на реаниматорите, състоянието му е твърде тежко.

По мнението на д-р Николов детето е докарано в болницата твърде късно.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски