Българският боксьор Тервел Пулев и адвокатът му Петър Петров успяха да спечелят на всички съдебни инстанции делото срещу издателя на в. "Уикенд" за публикуване на обидни лъжи и клевети по адрес на спортиста.
За това съобщи самият Пулев във Фейсбук страницата си.
Боксьорът ще получи и обезщетение в размер на 18 хил. лева за нанесени неимуществени вреди.
Това е второ спечелено от Тервел Пулев подобно дело от общо две заведени срещу публикации в жълтата преса.
"Благодаря за обективната работа на 20-ти състав на СГС и 4-ти на Апелативен съд София, който потвърждава изцяло решението на СГС. За пореден път се убедих, че българската съдебна система функционира добре, с изключение може би на дела, в които има политически интерес. Смятам, че българите трябва да си търсят правата докрай без да се обезверяват от мудността или други неприятни условия на компетентните органи!", пише още Пулев във Фейсбук.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
23.02 2016 в 12:14
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други