Аксел Олеков се призна за виновен за убийство на 18-годишната Андреа от село Галиче, съобщи бТВ.
Днес в Окръжния съд във Враца започна делото за жестокото престъпление.
Единственото, по което Олеков пледира невинен, е обвинението за изнасилването на абитуриентката. Той твърди, че не е извършил полов акт с нея против волята ѝ.
Олеков се е съгласил да не се разпитват всички свидетели и вещи лица, като утре ще бъдат изчетени само две от експертизите.
Вероятно утре ще бъде четена и присъда. Прокуратурата има шанс да постигне 12 г. затвор, близките на Андреа настояват за затвор до живот без право на замяна.
18-годишната Андреа бе убита на 11 януари. Тя бе намерена с прерязано гърло в двора на къщата, в която живее. Тялото беше открито от роднина.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел