
Силна буря затвори магистрали в американските щати Северна Калифорния и Невада.
Метеоролози предупредиха, че пътуването в района на планината Сиера Невада може да остане затруднено няколко дни, съобщи АП. Сто и дванайсет километров участък от междущатска магистрала 80 от Колфакс, Калифорния, до района на езерото Тахо, което се намира на границата с щата Невада, беше затворена. Калифорнийското министерство на транспорта съобщи, цитирано от БТА, че са затворени и други планински пътища, има намалена видимост и хлъзгави пътни настилки.
Днес е един от онези дни, в които просто си останете у дома, ако можете. Очаква се още сняг, написа в Туитър метеорологичната служба в Рино, Невада. Заради очаквани виелици и пориви на вятъра до 72 км/ч тя издаде предупреждение за зимна буря за района на езерото Тахо.
Летището в Лос Анджелис съобщи, че поради възникнал заради бурята "електрически проблем" е затворило частично терминал 5.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Гьорче
Експерт: Украйна провежда операции в 400-километров пояс от Запорожие до Бахмут
Гьорче
Експерт: Украйна провежда операции в 400-километров пояс от Запорожие до Бахмут
Гьорче
Експерт: Украйна провежда операции в 400-километров пояс от Запорожие до Бахмут
Гьорче
Сводка на войната: Хотелите в Крим са празни. На море - в Абхазия, но внимателно с банските