91-годишна полякиня, която е прекарала 11 часа в студения хладилник на моргата, след като е била обявена за мъртва, се върнала при семейството си, оплаквайки се, че й е студено, съобщи Би Би Си.
Янина Колкиевиц е била обявена за починала от семейния лекар. Въпреки това екипът на моргата бил втрещен, когато забелязал торбата, в която възрастната жена била сложена, във фризера да мърда.
Полицията е започнала разследване по случая.
Вкъщи Янина се е затоплила със супа и 2 палачинки. Семейството и семейният лекар са в шок. Племенницата на жената е извикала доктора, след като заварила леля си привидно бездиханна.
След преглед от вещото лице бабата била обявена за починала и се отправила за моргата, където да бъде подготвена за погребението си след 2 дни.
"Бях напълно сигурен, че е мъртва. Потресена съм, не знам как се е случило това, сърцето й не биеше, тя не дишаше.", каза д-р Виеслава Чиз.
Възрастната жена обаче не е разбрала в какво положение е била, защото е с късен стадий на деменция.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес