Ограбиха централата на модна къща Louis Vuitton в Париж. Мъжете били с качулки, носели маски на лицата си и ръкавици.
Те нахлули в офиса на компанията на улица "Лувър" в първи район на френската столица през нощта срещу събота и откраднали няколко ценни чанти.
Това е третият обир в модната къща през последната година. Според Sortir Paris престъплението е извършено в началото на дългия уикенд за Деня на Бастилията.
В момента полицията оценява щетите, причинени на компанията. Според непотвърдени данни те възлизат на над 1 милион евро.
Крадците все още не са арестувани, тъй като униформените все още анализират записите от видеонаблюдението.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-1243
1
19.07 2025 в 18:17
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден