От ВМРО са надраскали груби и заплашителни надписи на стената, адресирани към "Демократична България" и кмета на столичния район Георги Илиев, съобщи самият той във Фейсбук.
"Това беше принудително изземване след моя заповед. Отне ми доста време да измина всички нужни административни и законови стъпки. Имаше комисия и отварянето и смяната на ключалките бе извъшено в присъствието на полицията", уточнява кметът на Слатина в коментарите под публикацията си.
Партийците от ВМРО са оставили и още едно послание, съдържащо нецензурни думи, обърнато конкретно към Илиев и към "Слави" (вероятно визират лидера на ИТН Слави Трифонов - бел.ред.).
"Нещастници! Такова пък безсилие чак...", пише в коментарите издигнатата през октомври миналата година от ДБ кандидат за вицепрезидент Мария Касимова-Моасе.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-5580
1
03.08 2022 в 13:02
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск