

Проектът на БСП „Визия за България” не е управленска програма и не предлага конкретни решения, заяви в предаването „Годината” на Дарик евродепутатът и председател на ПЕС Сергей Станишев. Според него на предстоящите парламентарни избори левицата би трябвало да спечели поне един милион гласа, но остава отворен въпросът дали БСП е разработила добра алтернатива за управление.
Острият тон на левицата към президента е тревожен, коментира още Станишев. Според него конфликт между БСП и Румен Радев ще отслаби позициите им на предстоящите парламентарни и президентски избори.
Сергей Станишев каза още, че е пропуснато време, за да бъдат решени проблемите с Република Северна Македония. Според него ситуацията в момента е резултат и от бездействието на България. В трите години след подписването на договора за добросъседство страната ни е е предприела достатъчно действия да търси решение на проблемите, както и да обясни на европейските ни партньори за съществуващите проблеми, коментира евродепутатът.
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Маркет линкс: Доверието в правителството пада с 8%, ПП-ДБ изпреварва ГЕРБ
За първи път от 6 г. ВКС допусна юридическа смяна на пола за четирима транссексуални
Скокът на таксите за парно в София - от 25 на 35 евро за 80 квадрата
Родният дом на Хитлер се превърна в полицейски участък