„Топлофикация“ започна поетапно спиране на парното в София от днес, съобщиха от дружеството.
Спирането на парното в столицата започва, след като от дружеството са получили информация от метеоролозите на БАН, че времето ще се затопли трайно.
В отделни сгради парното може да остане включено по желание на клиентите. Това обаче трябва да стане с решение на общото събрание на етажната собственост.
При наличие на такова решение, упълномощено лице трябва да подаде заявление в обслужващия топлорайон, напомнят от „Топлофикация“.
Информация за това, че спирането на парното в столицата ще започне едва след Великден, се появи още в началото на април, като от дружествата обясниха забавянето с ниските сутрешни температури и временните захлаждания през деня.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец