Светофар падна в тунел на АМ "Хемус"

OFFNews 17 February 2017 в 11:03 5259 2
Светофар падна в тунел на АМ

Нов инцидент в тунел по магистрала "Хемус" - светофар падна в "Правешки ханове", за късмет пострадали няма.

За инцидента съобщи БНТ.

Светофарът се откачил в тръбата за София в тунела на магистралата около 18 часа на 16 януари. Преминаващ шофьор подал сигнал до телефон 112. Съоръжението не е паднало върху автомобил. 

Дежурните оператори многократно са подавали сигнали да се направи преглед на светофарните уредби. Движението в тунел "Правешки ханове" не е спирано или ограничавано заради падналия светофар, допълва БНТ.

Падналият светофар е един от осемте в тунела.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026