Първият директен полет по линията София-Скопие бе осъществен тази сутрин. На него пътува българска делегация, водена от министъра на транспорта Николай Събев и министъра на туризма Христо Проданов.
От делегацията на Северна Македония пътуват министърът на транспорта и съобщенията Благой Бочварски, министърът на местното самоуправление Горан Милевски. Те бяха посрещнати от македонския министър на икономиката Крешник Бектеши и Ангел Ангелов, извънреден и пълномощен посланик на Република България в Република Северна Македония. В Скопие предстоят двустранни политически и бизнес срещи между делегациите.
Снимки от полета публикува и министърът на транспорта Събев.

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3010
1
11.02 2022 в 10:32
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други