Две кръстовища в София се наводниха

OFFNews 03 July 2017 в 08:01 2304 0
Две кръстовища в София се наводниха

Снимка Мария Пеева/БНР

11 сигнала за паднали клони, счупени керемиди и запушени отводнителни шахти са приели през изминалата нощ дежурните четири екипа за "Аварийна помощ и превенция" към Столичната община.

Наводнени са две кръстовища - на бул. „Вардар“ и „Възкресение“ и ул. „Кукуш“ и „Сливница“. Причината за наводняването са паднали клони и листа от градушката, които запушили шахтите. 

Има отклонение в маршрута на две автобусни линии. 45 и 77 се отклоняват по булевард "Александър Стамболийски" заради наводнен от силния дъжд участък. 

По нареждане на кмета на София Йорданка Фандъкова от 20.00 часа снощи всички сили и средства на Столична община са на терен за овладяване на ситуацията.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира