Детската градина в Белица e затворена заради случай на учителка с коронавирус.
Директорката на детската градина също е с пневмония, имаме опасения, днес чакаме да излезе и нейния тест. Детската градина не работи, напълно е дезинфектирана. Утре сме направили организация да се направят проби на всички в детската градина, а и на около 20 деца, съобщи пред БНР кметът Радослав Ревански.
На спешно извънредно заседание в областния щаб са обсъдени и предприети мерки при евентуално разрастване на заразата.
10 са новите случаи на заразени с коронавирус в област Благоевград за изминалото денонощие.
Към момента в болнични заведения са настанени 25 лица, трима са на интензивно лечение.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни