Depeche Mode отложиха концерт заради блокадата на българо-турската граница

Александра Маркарян 17 May 2013 в 17:03 3252 1
Depeche Mode в София. Снимка: БГНЕС
Depeche Mode в София. Снимка: БГНЕС

Depeche Mode отлагат концерта си в Истанбул за неопределено време заради блокадата на българо-турската граница. Концертът трябваше да бъде тази вечер.

Групата обяви промяната чрез сайта си днес.

Причината е, че блокадата е попречила на ТИР-овете с техника на групата да преминат.

Depeche Mode работят за насрочване на нова дата за концерта за по-късна дата в рамките на турнето на групата, пишат на сайта си Depeche.

"Учтиво молим феновете си да запазят билетите си и да очакват допълнителни подробности от бандата за това отлагане."

От групата поднасят извиненията си за отмяната на концерта тази вечер.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026