Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов отиде до секцията, в която гласува, с ретро автомобил.
"Добре съм, в настроение. Гласувах за стабилна, предвидима, единна България. Нуждаем се повече от всякога от единение", каза той след като пусна бюлетина.
Борисов бе доволен и от победата на футболните ни национали над Холандия снощи.
На въпрос на чуждестранен кореспондент за отношенията с Турция, бившият премиер заяви, че "ако днес българите определят ние да управляваме, ще говорим много по темата Турция през следващите дни и седмици".
"Трябва компромиси да се направят и от Турция и от ЕС", каза още Борисов.
В тв интервю в петък Борисов обясни, че единствената му лична кола е мерцедес от 1968 г., купен на старо за 10 000 лева.

В тв интервю в петък Борисов обясни, че единствената му лична кола е мерцедес от 1968 г., купен на старо за 10 000 лева.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
22008
6
26.03 2017 в 16:22
22193
5
26.03 2017 в 11:37
14005
3
26.03 2017 в 10:50
Дайте му шанс ! Дайте му шанс !
------Неиезчерпаем
------Респект
17995
2
26.03 2017 в 10:26
имаш две разумни опции
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци