Нова Република настоява ръководството на „Топлофикация София“ ЕАД да бъде отстранено и веднага след това да бъде проведен конкурс за ново непартийно ръководство, обявиха от надпартийния проект, воден от Радан Кънев.
„В последните години „Топлофикация София“ се ръководи от кадри на ГЕРБ и БСП. Те оставиха хората на студа. Техните кадри притискат софиянци и ги карат да плащат, дори и когато радиаторите са студени“, се казва в позиция на дясното обединение.
От формацията обявиха и че в следващото Народно събрание ще предложат премахването на такса „сградна инсталация“ и ще наложат таван на наказателните лихви за длъжниците на „Топлофикация“.
„Крайно време е проблемите на „Топлофикация“ да си ги решава „Топлофикация“. Няма повече всички хора да плащат за провалите на некадърните партийни кадри на ГЕРБ и БСП. Студените радиатори са видимите резултати от коалицията ГЕРБ-БСП“, заявяват десните.
От Нова Република припомнят, че вече са помогнали за защита на интереса на клиентите на „Топлофикация“, тъй като именно техни депутати в предишното Народно събрание са се преборили за отмяната на такса „юрисконсулт“, с която топлофикационното дружество принуждаваше длъжниците си да плащат много повече.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18181
4
09.02 2017 в 16:24
48260
3
09.02 2017 в 16:00
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци