"Топрофикация София" започна подготовката за пускане на парното за новия отоплителен сезон, съобщи пресцентърът на дружеството.
Заради предварителните прегледи на топлопреносната мрежа е възможно да има аварии в участъци от трасетата, които не са рехабилитирани от години, предупредиха от "Топлофикация".
Колебания в подаването на топла вода може да има в отделни сгради в кв. "Иван Вазов" от 9 до 24 ч.
Парното в София ще бъде пуснато, когато средноденонощната температура на външния въздух в три последователни дни е по-ниска от плюс 12 градуса и дългосрочната прогноза за времето предвижда трайно застудяване.
До 15 октомври, понеделник, температурите ще са по-високи, по прогнози на НИМХ-БАН. Средноденонощната температура ще бъде над 14 градуса.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
02.11 2012 в 09:00
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци