Ако управляващите не дадат решения на проблемите ни до края на седмицата, започваме да готвим ефективна стачка, каза Евтим Боюклиев, председател на административната структура към КТ "Подкрепа".
Социалните работници в петък направиха предупредителен едночасов протест. На него те поискаха увеличение на доходите с 35% и по-добри условия на труд. Досега обаче не са получили решение на проблемите си.
В началото на миналата седмица социалният министър каза, че ще преговаря за увеличение на заплатите им от 1 януари 2013 г. Всички обещания до тук и за доходите, и за ремонтите са празни думи, каза Боюклиев. Според него социалният и финансовият министър не си дават сметка какво се случва в сектора.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец