Маскирани задигнаха около 2 милиона лева от инкасов автомобил в сряда вечерта.
Около 19.45 часа на телефон 112 е подаден сигнал за нападение над инкасов автомобил, извършено в района на село Петко Славейково, община Севлиево.
Докато инкасовият автомобил пътувал от Севлиево за Ловеч, от страничен път излязъл микробус, който го ударил и блокирал пътя му.
От микробуса излезли двама маскирани, облечени в полицейски униформи и въоръжени.
След минути се появили още два автомобила, от които също изскочили двама облечени в полицейски униформени.
Те заплашили шофьора на инкасовия автомобил и охранителя, който пътувал до него и разразяли каросерията, откъдето са взели част от наличните пари.
Микробусът, който е предизвикал умишлената катастрофа с инкасовия автомобил, е намерен опожарен.
Полицаи от четири областни дирекции на МВР – Ловеч, Габрово, Плевен и Велико Търново, са заградили входно-изходните пътни артерии.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец