Съмнителен куфар затвори метростанция "Г.М.Димитров"

OFFNews 12 July 2013 в 18:41 2879 0
Снимка: metropolitan.bg
Снимка: metropolitan.bg

 В 17,45 ч. е получен сигнал за изоставен куфар на метростанция „Г.М.Димитров“.

 В момента тече проверка от специализираните служби на полицията, заявиха за OFFNews от МВР. Станция „Г.М.Димитров“ е затворена и мотрисите не спират на нея. Няма проблеми с движението по двете линии, но на централните метростанции има по трима полицаи.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява