Мъж загина при катастрофа на Околовръстното

OFFNews 09 September 2016 в 12:52 4396 1
Мъж загина при катастрофа на Околовръстното

Един човек е загинал, а друг е ранен при катастрофа между пикап и товарен автомобил, станала на околовръстния път в района на Казичене. 

Автомобилът се е ударил в спрял в аварийната лента камион. Шофьорът на пикапа е загинал на място, а спътникът му е откаран в болница. 

Временно е ограничено движението в аварийната и една от трите активни ленти по Софийския околовръстен път, в района на Казичене, в посока АМ "Хемус", съобщи АПИ. Трафикът се регулира от "Пътна полиция". 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    17827

    1

    Victor Dachev

    09.09 2016 в 13:35

    Иначе мноого тарикатско при наличие на 3 (три) други платна да караш точно в аварийното със скорост, с която не успяваш да забележиш навреме... камион.
     
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026