15-дневно бебе е с опасност за живота, след като пияната му майка го изпуснала на стълбите. Момченцето е настанено в "Пирогов".
Детето е било изпуснато от майка си на междублокова площадка в кооперация в столичния квартал „Слатина”, съобщи БНР.
При падането то е получило тежка фрактура на черепа. Родителите му веднага са извикали „Спешна помощ”. С
При пристигането на полицейски екип на мястото, майката е била видимо в нетрезво състояние.
Жената е арестувана, но по-късно освободена, а инцидентът все още се изяснява.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел