Арестант загина, след като опита да избяга от полицията в Димитровград, предаде bTV.
32-годишният мъж е паднал от четвъртия етаж на сградата на полицията. Той е бил задържан вчера, след като в колата му са открити петима мигранти.
Тази сутрин около 5 часа той прави опит да избяга от ареста, при който е загинал.
Мъжът се е промушил под решетките на помещението за задържане, което се намира на четвъртия етаж на Районното управление в Димитровград.
По случая е образувана вътрешна проверка, съобщиха от ОДМВР-Хасково. Информирана е и прокуратурата.
Окръжна прокуратура-Хасково извършва разследване по досъдебно производство за установяване на причините за смъртта на 32-годишен мъж, съобщиха към 14 часа от пресцентъра на Апелативната прокуратура в Пловдив.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24373
1
05.08 2024 в 08:59
малко на азиатския модел с падането от прозорци мяза...
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други