19-годишен младеж излетя с лек автомобил от Е-79 в отсечката Благоевград-Симитли, предаде БГНЕС.
Пътният инцидент станал към 05,15 ч. тази сутрин на около 2 км. преди пътен възел Симитли-Предел-Банско. На прав участък лекият автомобил, движещ се от Благоевград към Симитли се отклонява рязко надясно, удря се в мантинелата и отскача от нея.
След като излита като от трамплин от огъналата се желязна ограда, колата лети близо 15 метра приземява се върху ската край пътя, след още един отскок се преобръща и спира в нивите върху колелата си.
Водачът е прегледан в Спешен център-Симитли и не са констатирани тежки травми. Младежът е освободен за домашно лечение.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18359
2
20.11 2016 в 10:31
22193
1
20.11 2016 в 10:27
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци
ВСУ удари завод Азот в Новомосковск