От днес, 16 април, отпадат ограниченията за работа на обектите, разположени в моловете. Това е предвидено в заповед на министъра на здравеопазването за поетапна отмяна на противоепидемичните мерки в страната до края на април.
Разрешени са посещенията в игралните зали и казина при използване на не повече от 50% от капацитета им.
Със заповедта се разпорежда още от 29 април да бъдат възстановени посещенията в дискотеки, бар-клубове, пиано барове, бар-вариете и нощни барове се допускат при използване на не повече от 50% от капацитета им.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен