Момиченцето, което вчера падна от третия етаж на жилищен блок във Враца и бе транспортирано по спешност в "Пирогов", е оперирано от детските травматолози, съобщиха от спешния институт.
Детето е настанено в реанимациа, нощта за него е преминала спокойно.
Предстои да му бъдат направени още изследвания. Реанимационното лечение и активното наблюдение продължават.
Инцидентът стана вчера сутринта в жилищен комплекс “Дъбника” във Враца.
Момиченцето видяло, че е само в апартамента, паникьосало се и побягнало към остъклената тераса, разкъсвайки комарника, след което паднало от терасата и счупило едното си краче.
То е откарано незабавно във врачанската болница. Детето е било оставено само няколко минути. Майката е била на работа, а бащата е излязъл, за да вземе закуска, докато детето още спяло.
Държавната агенция за закрила на детето работи по случая.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес