Съдът наложи мярка "домашен арест" на мъж за незаконно пренасяне на наркотично вещество през границата на страната.
Българинът е бил хванат на ГКПП Дунав мост 2 при проверка на автомобила му с английска регистрация. 46-годишният водач обяснил, че пътува за Великобритания.
В багажника на колата са били куфар и лични вещи, но щателната проверка на маздата показала, че в естествена кухина на колата са сложени блистери с таблетки Bensedin 10mg (diazepam). Още от същия препарат е открит и в други кухини. Общото количество на задържаното лекарство е 2957 блистера, в които се съдържат 44 355 таблетки.
Препаратът е в списъка с рисковите вещества.
Мъжът е бил привлечен в качеството на обвиняем.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел