Бившият директор на „Булгаргаз” Николай Павлов е призован на разпит в понеделник.
Това потвърдил той пред Нова телевизия.
Съветът на директорите на Българския енергиен холдинг освободи целия борд на директорите на „Булгаргаз” в края на миналия месец.
Премиерът Кирил Петков, от своя страна, обяви на 31 януари, че в следващите дни вероятно ще бъдат повдигнати обвинения заради "Булгаргаз". В момента тече разследване на МВР и ДАНС в "Булгаргаз", допълни премиерът. По думите му вероятно увеличението на цените газа се дължи на решение на уволненото ръководство на дружеството.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец