60 души са ранени, като някои от тях критично, при челен удар на два пътнически влака близо до Ню Йорк.
За щастие загинали няма. Петима от пострадалите обаче са в критично състояние.
Влакът, който е пътувал от Ню Йорк към Ню Хевън, е дерайлирал и се е сблъскал челно с другата машина около полунощ българско време.
Ударът е бил толкова силен, че колелата на единия влак са се забили и заклещили в другия.
Говернаторът на Кънектикът Дани Малой увери медиите и хората, че при този случай става дума за инцидент и нищо друго.
Според първоначални данни от BBC, в двата влака е имало около 250 души общо.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец