Музикантът и лидер на партия Глас Народен Светльо Витков публикува язвителен коментар във фейсбук профила си по повод твърденията, че се явява на избори само за да вземе субсидия.
Предлагаме ви го в пълен текст:
Питам се, откъде тая злоба, завист и омраза към мен.
Вместо да насочат гнева си към тези, дето ги управляват 30 години и ги мачкат на пюре.
Уж ги мразят, а четат, слушат и гледат техните медии. Вярват им?! Повтарят като папагали мантрите и клеветите, които са чули, без дори да се замислят какво, защо и как.
Толкова ли изпростя нацията?
Докато ми пишат, че ПП Глас Народен се явяваме на избори за субсидия... Костадинов, Марешки, Сидеров, Каракачанов, Валери Симеонов, Доган, Нинова и Борисов си прибират субсидийките и днес, без някой да ги попита дори - защо и какво правят с нея?
Докато злобеят за 14 годишния ми мерцедес, закупен през 2007 г., гореизброените ги возят шофьори със служебни мерцедеси и охрана, с пари от държавния бюджет?!...
Не е лесно да си прост, а е просто да си лесен!
Верно идат като овци и бегат като овци... Щото някои си остават за цял живот - Офци!
По-здрав за Тях със следващото изпълнение...
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
11036
1
13.03 2021 в 18:05
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други