Двама служители от администрацията на Министерския съвет са установени с COVID-19, съобщи правителственият пресцентър.
На етажите, на които се намират работните им места, ще бъде извършена основна дезинфекция.
В момента се тестват контактните лица, като те са освободени от работа до излизане на резултатите от пробите, допълват от МС.
Не се уточнява каква част от администрацията е освободена и кога ще бъде възстановена работата.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7232
4
20.07 2020 в 15:44
11774
3
20.07 2020 в 14:06
Сега 14 дни карантина.. Баце няма как да оди да си фърга остаФката..
Само как ша докажем, че протестиращите са го турнали вирусчето на Дондуков 1..
Нов Чернобил са му спретнали на старши лейтенантчето с пионерска връзка на вратленцето..
На туй добричко картофено момченце на мама..
7810
2
20.07 2020 в 13:23
6800
1
20.07 2020 в 12:59
Хитри сааааа, хитриииииии!!! >:(
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци