Министерството на регионалното развитие и благоустройството ще бъде затворено за 2 дни заради заразена с COVID-19 служителка от администрацията. Новината бе потвърдена от МРРБ пред бТВ.
Жената е отишла на преглед и при тестванете пробата се оказала положителна.
Работата в МРРБ обаче няма да спре, а ще мине на дистанционен режим. В сряда и четвъртък сградата на ведомството ще бъде дезинфекцирана. Всички служители ще бъдат тествани.
МРРБ е второто министерство, което затваря за дни заради коронавируса. Преди седмица хигиенистка от екоминистерството даде положителна проба за COVID-19. Служителите работеха в падземната част на ведомството, докато траеше дезинфекцията.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7810
1
19.05 2020 в 21:18
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци