Изпълнителният директор на Центъра за градска мобилност Димитър Дилчев съобщи, че има предложения за увеличаване както на работното време на „синята зона“, така и за промяна на обхвата на „зелената зона“, съобщи БНТ.
Той каза още, че в по-натоварените части на града, където е "зелена зона", тя може да стане "синя".
Според него, ако се въведе зона в в кварталите „Яворов“ и „Иван Вазов“, това ще доведе до "въвеждането на ред в квартала".
"В течение на времето действително кварталът се успокоява транспортно и осигурява достатъчно места за живущи. Отново ще кажа, че на определени места в центъра зоните вече са претоварени. Живущите имат искания към СОС, както за вдигане на цените, така и за увеличаване на работното време. Предстои да видим и какви решения ще бъдат взети в тази насока“, каза още Дилчев пред БНТ.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
7040
1
27.06 2021 в 23:06
Сума ти пара свлякохте от зони, паяци и т. н. , а резултат никакъв !!!
Йотова: Европейската комисия предложи най-рисковия бюджет за следващите седем години
ISW: Русия работи за протести срещу Зеленски
Тайно ''окръжно'' и скандал заради премахването на езиковите паралелки
Файненшъл таймс: Николай Младенов застава начело на ръководството на Газа
Файненшъл таймс: Николай Младенов застава начело на ръководството на Газа