Падна част от облицовката на тавана на метростанция "Западен парк".
Снимки от метростанцията се появиха в социалните мрежи.
Двама пътници са се намирали много близо до мястото, на което са паднали парчетата. Те обаче са успели да се отдръпнат навреме и при случилото се няма пострадали.
Изпълнителният директор на „Метрополитен” Стоян Братоев обясни пред bTV, че са паднали две парчета с размери 60/60.
Те веднага са били почистени. Предстои екип на „Метрополитен” да възстанови нарушената конструкция.
Най-вероятната причина за случилото се са вибрациите от преминаващите мотриси.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец