Със заповед на кмета на община Ловеч от утре, 31 март, се спират автобусите от Ловеч за София, Плевен и Троян, предаде БНР.
До днес автобусите за Плевен и Троян пътуваха само сутрин и вечер, а за София - на обяд, но и тези курсове се спират за неопределено време.
Това е поредната мярка от страна на общинското ръководство за ограничаване на разпространението на коронавируса.
От въвеждането на извънредното положение не се обслужват линиите до Тетевен, Луковит и Летница.
Миналата седмица бяха спрени автобусите за почти всички села в общината.
От 31 март единственият междуградски автобус, който ще тръгва от областния град, е по линията Ловеч – Баховица – Лисец.
Градските автобуси вече пътуват по разредено разписание.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец